Řek(l)a (Ji)hlava

4. května 2010 v 22:36 | LenKa KrušiNová |  Písmenka
     Našla jsem nebe na zemi. Úplně jako v poHádce.

     Projdu-li pod mostem vLakovým (ve kterém jsou kameny opravdu zvláštních tVarů, přiPomínající hLa(r)vy NetVorů (internetová plavidla), zvláštní chLadno, zvukorozléhatelno, a ve k(te)rém se boJím, že se oba dva začátky - či konce - uzaVřou a odnese mě satan - Nebo Santa? Pořád si je pletu... - , je to taková zkOuška mého připosranectví, ale stojí to za to). Po tomto "propadu králičí norou" se ocitám v zemi zaSlíbené, Eldorádu, nebo prostě za tuleňem, pardon, tunelem.

     Jsou tam tenisové kurty (Ale o ty mě až tak nejde, protože mě vždy přepaDají frustrující vzPom(n)ínky na to, jak odpaluji míč tak silně, že se neráčí ani jednou odRazit od země a letí, a letí, a letí… A pak už neletí a jsem nuCena ho hledat, což už takové vzrůšo není… Kdybych někdy poChopila jak se hraje baseball, tak by po mě sáhli vŠe(l)ma deseti i do Major League Baseball). Za kurty se rozprostírá ono úžasné mí100.

     Je tam řeka, a most přes ni, a divoké kachny, a cyklostezka a taky lidé venčící uslintané psy, a všechno kvete a komáři štípou, zkrátka eden (To mi připomíná, že tam dnes Eva jedla jablko… Ještě, že se nejmenuju Adam, to bychom asi hodně rychle švihali pryč…).

     A navíc jsem tam dnes viděla chlapa na (ka)jaku a ženskou na koni. Ale to jen tak na okRáj… Já se tam, i přes svůj egocentrizmus, misantropismus, přes svoji neromantičnost, podezíravost, cyničnost, nedůtklivost a další nepěkné vlastnosti, rozplývám jak sověti, když vystřelili lajku.

     Takže příští týden si přivezu své úžasné, krásné, rychlé, skoro nové a nepřekonatelné brusle. Musím totiž přeSvědčit Efku, aby si je taky kouPila (no, nejdříve zkusila, zdali to má cenu, ale já už teď vím, že má), protože běhat za mnou asi není moc velký vzrůšo (aspoň myslím, já to ještě nezKoušeLa). Větší vzrůšo bude, až ji budu tahat z (Ji)hlavy (tím myslím tu úžasnou řeku, která tam teče a dává vznikat novým piJanům krve). A pokud to přežijeme ve zdraví, tak Vám ještě dám vědět, jak to celé dopadlo. A pokud to dopadne špatně, těšte se na veSel(sk)ý příBěh, tentokráte z prostŘedí nemocničního (oh, House… sakra, nerozplývej se).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 J. K. Herman J. K. Herman | E-mail | Web | 6. května 2010 v 13:47 | Reagovat

Ať žijou chlápci na jacích! I když v našich českých zákrutách jsou jaci celkem raritou... :-)

2 Lenka Krušinová Lenka Krušinová | Web | 6. května 2010 v 18:21 | Reagovat

:-) Fandím mu. Teď budu v kapse nostit transparent - kdybych ho ještě viděla, ať má radost...

3 Krabička Krabička | 10. května 2010 v 19:30 | Reagovat

krásně se to všechno čte :) přijdu zas :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama