TýDen VýLetů

9. dubna 2010 v 19:27 | Lenka Krušinová |  Písmenka
     Dnes mě od rána bolí hlava. Snědla jsem čokoládového zajíce namísto analgetik, ale nepomohlo to.
     Taky jsme byli dnes fotit v ateliéru. Fotky sem dám po domluvě s Efčou. Poněvadž ty, na kterých jsem já fotila ona a ty na kterých je ona jsem fotila já, ale už vidím jak je nadšená z toho, že to tu zamořím jejími podobiznami. Takže se poradíme, promyslíme to, schválíme a tak.
     A co jinak dělám? V úterý se nám uzavřely známky z jazyka německého (jak já říkám: z němčinky) a z jazyka českého (z češtinky).
     Taky pokračuji v koumání své autorské ejbísídy, o které jsem se zatím (jakožto člověk plný překvapení) radši ani nezmínila.
     Ve středu odpoledne jsme si udělaly s Efčou malý výlet do Havlíčkova Brodu. Zjistila jsem, že je to to nejúžasnější město pod sluncem. Učarovala mi nejen zmrzlina schovaná v čokoládě, kterou prodávají v okýnku na náměstí, ale i park se sochou Havlíčka (oh, Havlíčíček můj milovaný). Je tam i pomník jeho maminky a spoustu dalších za(u)jímavých věcí. Na náměstí jsem se nemohla vynadívat na (překvapivě) Havlíčkův dům a taky na radnici se Smrťákem, na jehož zvonění jsem čekala dvě hodiny, protože mi to jedno uteklo, když jsme se byli podívat v Aleji, jestli tam náhodou neprodávaj zmrzliny. Po noci strávené v Okrouhlici, kde Efča sídlí a kraluje, jsme se vracely ranním expresem do Jihlavy a hurá na počítačovou graFikU, ve které se nám taktéž známečky uzavřely.
     Odpolední vyučování nám, díky pedagogické radě, odpadlo, a tak jsme ho (namísto ohavné zrůdy z pekla, která si nechává říkat matematika) celičké strávily v ZOO Jihlava, do které máme vstupné zdarma, čehož využívám jak jen to jde a skicovaly si zvířátka (jéééé). Bohužel jsem si svůj zcela nový skicáček zapomněla v Jihlavě, takže Vám to nemůžu oskenovat. Ale možná ještě vyždímám nějaké věci z moBillU, co mám nafoCenné.
    
 Toť vše vaše
LenKa

     PS: Ta hlava mě pořád bolí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | Web | 9. dubna 2010 v 19:40 | Reagovat

Teda návštěvu zoo místo vyučování a vstup zdarma bych si taky nechala líbit :D

2 Lenka Krušinová Lenka Krušinová | Web | 9. dubna 2010 v 19:58 | Reagovat

Jó jó, když se zkříží protekce se štěstím, tak to stojí za to ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama